26 Mayıs 2024, Pazar
Mühendislik Sigortaları

Mühendislik Sigortaları

İnşaat veya üretim sırasında kullandığımız araçların kırılması, sel sebebi gibi doğal afetler ile çalışamaz hale gelmesi, montaj sırasında meydana gelebilecek aksaklıklar ile projenin tamamlanamaması gibi çeşitli risklere karşı mühendislik sigortaları ile mühendislik sigortaları güvencesi sunuyoruz.

İnşaat All Risks Sigortası

İnşaat sahipleri, müteahhitler ve taşeron firmaların projelerini tamamlanmasına engel olabilecek doğal afetlere, iş kazalarına, İnşaatın Yapımında Kullanılan Makine-Alet ve Teçhizata kadar tüm tehlikelere karşı olası masrafları tek bir poliçe ile ortadan kaldırıyoruz.

Montaj All Risks Sigortası

Montaj faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar olan dönemde çıkan riskleri: montajın nakli ve montajı gerçekleşmiş işin denenmesi sırasında karşılaşılabilecek risklere ve montajın yapımında kullanılan makine-alet ve teçhizatın yanması, çalınması gibi durumlarda zarar görmesinden kaynaklanabilecek maddi kayıplarınızı güvence altına alıyoruz.

Makine Kırılması Sigortası

Fabrikalarda, küçük ve ölçekli firmalarda, kısacası üretimin olduğu her yerde vazgeçilmez unsurlardan biri olan makinelerin, voltaj yükselmesi ya da kısa devreden kaynaklanan hasarlardan, işletme personelinin veya üçüncü şahısların ihmaline; montajın, malzemenin, kalıbın, dökümün ve işçiliğin kusurlu olmasından, tıkanma ve yabancı maddelerin girmesine kadar tamirat ve ikame masraflarını temin ediyoruz.

Elektronik Cihaz Sigortası

Çeşitli maliyetlere katlanarak aldığınız elektronik cihazlarınızı, sizin veya başkalarının kullanımından doğabilecek bozulmalara; insanların, doğanın ve çevrenin verebileceği zararlara karşı “kolay, pratik ve çağdaş” bir sigorta ile teminat altına alıyoruz.

 


PENCEREYİ KAPAT