26 Mayıs 2024, Pazar
Tarihçemiz

SigortanishSEVİNÇ TOSUN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

1995 yılında Güven Sigorta Acentesi olarak kurulan Sevinç Tosun Sigorta Aracılık Hizmetleri, Groupama’nın, özelleştirilme aşamasında Başak ve Güven Sigorta’yı alması ile de GROUPAMA SİGORTA’nın Yetkili Acentesi olarak sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Sektörümüzün lider şirketlerinden biri olan GROUPAMA ile çalışmak; teklif, poliçelendirme ve hasar anında hiçbir problem yaşamamak demektir.

Yurt çapında geniş bir ağ halindeki anlaşmalı servisleri ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize, acentelik olarak; ihtiyaçları doğrultusunda, işinde uzman profesyonel kadrosuyla güvenilir, kaliteli hizmet vermektedir.

Örnek vizyonu, rekabet gücünü arttırmak için diğer şirket acenteleri ile işbirliği içinde olup değişik fiyat yelpazesi ile müşterilerine en uygun fiyat/teminat alternatiflerini sunarak ve en önemlisi, hasarda yanlarında olarak hizmet farklılığını ortaya koymaktadır.

Acenteliğimiz, uygulamalarda çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek çözümler sunmak ve kendilerini süratle bilgilendirmektedir.

Geniş Ürün/Hizmet Yelpazesi/ Alternatif Çözümler 

Sevinç Tosun Sigorta Aracılık Hizmetleri, Kurumsal ve Bireysel müşterilerine Trafik, Kasko, Konut, İş Yeri, Sağlık, Seyahat, Ferdi Kaza, Mühendislik, Elektronik Cihaz, Ticari Sınaî, Endüstriyel Yangın, Filo Kasko, Dask v.b branşlarında hizmet vermektedir.

Online Sigortacılık Hizmetleri

Sevinç Tosun Sigorta Aracılık Hizmetleri, web sitesi üzerinden % 100 online Kasko, Konut, Sağlık, İş Yeri ve DASK sigortalarının teklif hizmetlerini ziyaretçilerinin hizmetine sunmaktadır.  


PENCEREYİ KAPAT