26 Mayıs 2024, Pazar
Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Öncelikle Sağlıklı Günler Diliyoruz...

Sağlık sigortalarıyla amacımız; sizleri tedavi ve teşhis esnasında desteklemek!
Ülke genelinde yaygın anlaşmalı hastane / eczane / laboratuvar / sağlık merkezleri hizmet ağımız ile size en yakın yerde, en iyi hizmeti verirken, evde hemşire bakımı, ambulans, acil yardım, yeni doğan bebek bakımı gibi hizmetlerimizi de ücretsiz olarak sunuyoruz.

Sizin ve sevdikleriniz için en uygun sağlık planını gelin birlikte seçelim ve siz en uygun fırsatlarla en iyi sağlık sigortasına sahip olmanın keyfini yaşayın!

Sağlık Planlarımız;

1-) Sadece Yatarak Teminatlı

Ameliyat öncesi ve sonrasında, hastanede yatış gerektiren durumlarda yapılması gereken teşhis ve tedavi masraflarını güvence altına almak isteyenler, sadece yatarak teminat sunan paketleri tercih edebilirler...

Üstelik acil ayakta tedavi teminatı ve hastane sonrası ayakta tedavi teminatı da buna dahil !

2-) Yatarak ve Ayakta Teminatlı

Geniş ve kaliteli sağlık kuruluşu ağımızdan dilediğiniz kurumu seçerek, ister ayakta ister yatarak tedavi süresince yaptırdığınız teşhis ve tedavileri, poliçe limit ve şartları dâhilinde karşılıyor, en zor anlarınızda en büyük destekçiniz oluyoruz.

3-) Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Hazırlık Listenize “Sigorta”yı da ekleyin!

Seyahat Sağlık Sigortası tatilinizde karşılaşabileceğiniz acil sağlık risklerine karşı güvence sağlıyor, sigortanız sayesinde size sadece güvenli bir seyahatin keyfini çıkarmak kalıyor.

Ayrıca isterseniz Seyahat Sağlık Sigortanıza ek olarak ferdi kaza sigortası ile kaza sonucu vefat ve daimi sakatlık risklerinizi de güvence altına alabilirsiniz.

a-) Yurtdışı Sağlık Sigortası

Harika bir tatil planı yaptınız veya uzun zamandır hayalini kurduğunuz önemli bir iş seyahatine çıkmanız kesinleşti; Tokyo, Moskova, Hong Kong, Prag, Londra, Rio veya dünyanın herhangi bir başka yerine yapacağınız seyahatlerinizde Seyahat Sigortası ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissedin!

Sigorta Süresi:
Poliçede belirtilen coğrafi sınırlar içerisinde seyahat edilecek ülkenin gümrüğünden giriş yapılması ile başlar, seyahat bitiminde Türkiye gümrüğüne girişle veya sigorta bitiş tarihinde sona erer.

Smart Seyahat Sağlık Sigortası

Groupama Sigorta “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası öğrencilerimizin yurtdışında bulunduğu süre boyunca “aniden hastalanması” veya “yaralanması” gibi acil durumlarda oluşan tıbbi tedavi masraflarını 30.000 Euro‘ya kadar teminat altına alan bir sigortadır.


b-) Yurtiçi Sağlık Sigortası

Yurtiçi Seyahat Sağlık Sigortası, Türkiye ve KKTC sınırları içerisinde sınırlar içerisinde yapacağınız seyahatlerde başınıza gelebilecek kaza veya hastalık sonucunda ayakta veya yatarak tedavi masraflarını ve asistans hizmetlerini poliçe teminat limitlerine uygun olarak karşılamaktadır.

Sigorta Süresi:
Seyahatin başlangıç ve bitiş tarihleri belgelenmek kaydı ile daimi ikametgâh il sınırlarından çıkıldığında başlar, dönüldüğünde de sona erer.

 


PENCEREYİ KAPAT