26 Mayıs 2024, Pazar
Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Sigortası

Büyük, küçük her türlü yatırımın sonucunda ürettiğiniz, biriktirdiğiniz ya da satın aldığınız malların veya kıymetlerin nakli esnasında oluşabilecek hasar, çalınma, kırılma gibi riskleri Emtea /Kıymet Nakliyat Sigortaları ile teminat altına alıyoruz.

Ayrıca sadece taşınan malları değil, her türlü deniz aracının deniz tehlikeleri nedeniyle uğrayabilecekleri hasarlara karşı Tekne ve Yat Sigortası ile sizin olası ekonomik kayıplarınızı önlüyoruz.

Nakliyat Emtea Sigortası

Emtea Nakliyat Sigortası ile deniz, kara, hava ve demiryolu ile nakliyatını yaptığınız her türlü malınızı, nakliye sırasında ortaya çıkabilecek risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

Nakliyat Kıymet Sigortası

Kıymet Nakli Sigortası ile nakit para ve tahvil, bono, hisse senedi gibi değerli kâğıtlarınızı, nakliye sırasında ortaya çıkabilecek risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

Nakliyat Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Türkiye sınırlarında sunduğunuz taşımacılık hizmetinde, sorumluluğunuz altındaki üçüncü şahıs mallarının nakliyesi sırasında gerçekleşebilecek hasar ve kayıplara karşı kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

Nakliyat Yat Sigortası

Ticari veya özel amaçlı olarak kullanılan her türlü gezi teknesi; gövdesi, makineleri, servis botları, tekne ile alınıp satılan donanımı ile birlikte; denizde, çekek yerinde, çekek yerine çekilme ve indirme sırasında ve yatma mahallinde teminat altındadır.

Nakliyat Tekne Sigortası

Nakliyat Tekne Sigortaları ile teknenizin gövdesi, makineleri ile teknenizin ayrılmaz birer parçası olarak kabul edilen (tekne ile birlikte alınıp, satılabilen) teçhizatı, donanımı ve ekipmanı ile tekneye bağlı bazı menfaatler (ipotek, navlun, kira vs.) güvence altına alınmaktadır.

 


PENCEREYİ KAPAT